Cargando...
 

Cluster house in Orihuela Costa, Alicante [Ref 621656]

395.000€ (3.160€/m²)
125.00 m²
3 bedroom/s
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Print sign
395.000€ (3.160€/m²)

Características
Reference:
621656 - NY2607
Price:
395.000€
Size:
125m²
Plot size:
220m²
Bedroom/s:
3
Furnished:
Partially furnished
Furnished kitchen:
Furnished with appliances
Terraces:
(22.00m²)
Orientation:
Southwest
Air conditioning:
Cold