Cargando...
 

Cluster house in Algorfa, Alicante [Ref 619638]

580.000€ 585.000€ (3.866,66€/m²)
150.00 m²
3 bedroom/s
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Print sign
580.000€ 585.000€ (3.866,66€/m²)
Luxe villa in resort La Finca met een modern design en een toplocatie aan de zuidelijke Costa Blanca.

Met trots presenteren wij deze exclusieve luxe villa in het prestigieuze resort La Finca, gelegen aan de zonnige Costa Blanca Zuid. Een unieke omgeving waar rust, natuur en comfort samenkomen, onzichtbare door prachtige landschappen en een internationaal duurzame golfbaan.

De woning is een toonbeeld van modern design en elegantie, met een sterke focus op ruimte, licht en krachtigeheid. Grote ramen van vloer tot plafond zorgen voor veel natuurlijk licht en een krachtige verbinding tussen binnen- en buitenleven.

De villa heeft een praktische indeling op één verdieping, met een ruime en bijzonder lichte benedenverdieping. Dankzij de patio's in Engelse stijl profiteert u van deze ruimte van veel natuurlijk licht, wat een open en sfeervolle sfeer onmogelijk is.

Binnen vindt u drie ruime slaapkamers met praktische kasten. De master suite beschikt over een eigen kleedruimte en een luxe en-suite badkamer. Daarnaast is er een tweede complete badkamer en een apart gastentoilet, allemaal hoogwaardig afgewerkt met moderne, kwalitatieve materialen.

De woning is voorzien van vloerverwarming en airconditioning, wat het hele jaar door optimaal comfort mogelijk maakt.

Een aantal villa's op een toplocatie, ideaal voor wie op zoek is naar luxe, rust en een duurzame levensstijl onder de Spaanse zon.
Características
Reference:
619638 - I2469
Price:
580.000€
Size:
150m²
Plot size:
490m²